Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Enjeksiyon Steroid Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Previous item ... Next item Tablet Steroid ve...

Enjeksiyon Steroid Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Steroid kullanımı genelde vücut geliştirme sporu yapanlar arasında yaygınlaşmış daha sonra farklı amaçlarla kullanılmaya başlanmıştır. Amatör kullanımlar, profesyonel steroid kullanıcılarına göre daha az verim almaktadır. Steroid satın al kategorisinde bulabileceğiniz steroid çeşitleri arasında amacınıza uygun olanı kullanmak gerekir. Enjeksiyon steroid mi yoksa tablet steroid mi buna siz karar vermelisiniz. İğne gibi caydırıcı bir etkenin olması tablet steroidlerden yana olan tercihi artırıyor, peki enjeksiyon tercih edenler için kurallar var mı? Nelere dikkat edilmeli bunları biliyor musunuz? Bu yazımızda verdiğiniz steroid sipariş çeşidine göre, enjeksiyon olanları değerlendireceğiz.

Kas kütlenizin büyüyüp güçlenmesini hedefliyorsunuz ve steroid satın al kararı verdiniz. Steroidlerin gıda takviyesi kadar basit olmadığını, ilaç olarak değerlendirildiklerini bilerek hareket etmelisiniz. Enjeksiyon olarak da karşımıza çıkan steroidlerin kullanımı ciddiye alınmalıdır. Özellikle enjeksiyon yapma hakkında bir bilginiz yoksa, tablet steroid seçeneğini düşünün. Steroid enjeksiyonların etkisi daha kuvvetli ve etki etme süreleri daha kısadır bu sebeple vücut geliştirme ile ilgilenen profesyonel sporcular steroidin enjeksiyon formunu genellikle tercih ederler. Enjeksiyon yapmanın bazı tehlikeli durumları vardır. Kalçadan yanlış yerden yapılması hlinde bacaklarda felç kalma riski söz konusudur, enjeksiyon steroid kullananlar daha çok omuzdan enjeksiyon yapmaktadırlar. Enjekte etme esnasında dikkat edilmesi gereken bir diğer hassas konu ise iğnenin dik bir şekilde vücuda girmesni sağlamaktır. Yan şekilde vücuda giren iğne ana damarlardan birine denk gelirse aşırı kanama gibi olumsuz sonuçlar oraya çıkabilir. Steroid sipariş verirken bu tür detayları iyi bilmenizde fayda var. Enjeksiyon steroid sizi endişelendiriyorsa tercih etmek zorunda değilsiniz.

Enjeksiyon yapma konusunda bilgi sahibi değilseniz ve enjeksiyon steroid kullanacaksanız bu konuda bilgisi olan kişilere enjeksiyon yaptırın. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.
Powered by