Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kadınlar Steroid Kullanabilir Mi?  Previous item STEROİD YAN... Next item Enjeksiyon Steroid...

Kadınlar Steroid Kullanabilir Mi? 

Kadınlarda anabolik steroid kullanabilirler. Anabolik steroid satın al ile güvenilir ve garantili bir alışveriş yapmaya ne dersiniz?  Kadınların steroid kullanma serüvenleri için söylenilen bir çok eleştiri vardır. Şunu bildirmeliyiz ki dişilerin steroid alması erkeksi hormonları tetikleyebilir. Kadınlar kullanmalı mı sorusuna erkek hormonlarının dişilerin alması sonucu oluşabilecek sonuçlara şunlar dahildir. Ses kalınlaşması, tüylenme, akne ve cinsel organların büyümesi…  

Kadın sporcuların da steroid takviyesi ile kas kütlelerini artırmak istemesi söz konusudur. Yasal yollarla kadınların kullanabileceği testosteron türevi ilaçlar vardır.  Profesyonel kadın vücut geliştiricileri de steroid satın al sayfalarından steroid sipariş veriyorlar. Tabii bilinçli kullanmaları gerekiyor. Steroidleri kim kullanırsa kullansın cinsiyet fark etmeksizin tavsiye edilen dozlarda alınması gerekir. Profesyonellikle steroid kullanımı bağdaşmaktadır. Amatör sporcularda steroidin etkilerinin gözlemlenmesi uzun süre alabilir. Sporcunun gayretine göre değişir. Fakat profesyonel kadın sporcular deneyimli olduklarından ötürü gözle görülür bir şekilde yol katederler. Uluslar arası müsabakalarda da sporcuların neredeyse yüzde yüzlük kısmı steroid alırlar. Bu kurallar gereği bazen yasak olsa da sağlık kontrollerinden geçerken steroidin kan değerlerinde gözükmemesi için silinme süresini takip etmek zorundadırlar. Sporcular kariyerlerini steroid kullanarak yükseltmek isterken riske atmamalıdırlar. Öyle sanıyoruz ki ciddi müsabakalarda steroid alan kadın sporcuların da sayısı fazla olmaktadır. En iyi olmak için fazla vakitleri yoksa steroide başvurmaları kaçınılmaz oluyor.

Kadınların steroid kullanmak istemesi erkek hormonlarının tetiklenerek güç seviyesini artıracak olmasıdır. Kadınlar için kullanılabilecek steroidlerin de belirli bir süre kullanılması gerekir süre aşıldığında ciddi sonuçlarla karşılaşılması muhtemeldir. Nandrolon, turinabol, Anavar oxandrolone gibi anabolik ve androjenik etkinin yüksek olduğu steroidlerin kullanımı erkeklik hormonlarını ön plana çıkardığından steroidler hakkında uzmanlaşmış biriyle kullanma süresi ve miktarları belirlenerek güvenilir steroid satın al marketlerinden satın alınabilir.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.
Powered by