Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Steroid Kullanmadan Kas Yapabilir Miyim? Previous item Vücut Geliştirme ve... Next item Vücut Geliştirme İle...

Steroid Kullanmadan Kas Yapabilir Miyim?

Steroidler hakkında bir önemli konu da yalnızca steroid kullanarak kas yapacağına inanmaktır ya da bunun aksini düşünen steroidin bir işe yaramadığını savunarak o posterlerde görülen kaslı kişilerin görünümüne kavuşacağına inanmaktır. İki bilgiyi de silelim. İkisi de yanlış. Steroid sipariş verdikten sizi oaly değil zor bir süreç bekler. Bunun sebebi steroidin tek başına kullanımıyla da fiziksel olarak bir yere varamayacağınızdır. Bu konuyla alakalı birçok sporcunun kafasında soru işareti vardır. Steroid vücut geliştirme için mecburi midir? Hayır! Steroid vücut geliştirirken yardımcı olur mu? Evet. Steroidin işinizi kolaylaştırması sadece zaman yönündendir yoksa steroid kullanırken yediğinize içtiğinize kullandığınız ilaçlara kadar birçok ayrıntıyı daha fazla gözetmeniz gerekir.

Steroid kullanımı sporcular arasında yaygındır hiç kullanmayan yok mu bu ilacı diye soruyorsanız elbette kullanmayan sporcular da var. Gerçek bir kıyas yapmanız gerekirse de bunu sporculara sorular yönelterek yapabilirsiniz. Her kişinin bünyesi kendine özgü olduğu için kimi steroid sipariş oluşturup kullanarak büyük bir yol kateder kimi ise yalnızca antrenman yapıyor ve beslenmesine dikkat ediyordur ama iyi bir vücuda sahiptir. Fakat steroidsiz yüklü kaslara sahip olmak istisnai bir durum. Şöyle de bir gerçek var ki eski zamanlara bakıldığında bu konu üzerinde araştırma yapan bilim adamları vücut geliştirmek adına neler geliştirilebilecekleri yönünde çalışamlar yapmışlar bunun sonucu olarak da gıda takviyeleri ortaya çıkmış. Steroidler kadar gıda takviyelerinin etkili olmadığını söyleyelim. Kas odaklı bir ilaçla gıda takviyesini kıyaslamak ne kadar doğru tatışılır ama steroidsiz denen yöntemlerden birinin bu olduğu bilgisini de paylaşmak istedik.

Steroid sipariş veren bir sporcu hedeflediği kas kütlesine steroidsiz erişemeyeceğini biliyordur. Yani hedefi yüksek ve zamanı kısıtlıdır. Steroid kullanmadan kas yapabilir miyim sorusunun ise yanıtı bu şekildedir, kas yapılabilir fakat steroid kullandığınız esnada ulaşacağınız performansın altında kalabilirsiniz.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.
Powered by