Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Steroid Nedir? Steroid Kullanımı ve Yan Etkileri Previous item Vücut Geliştirme İle... Next item STEROİD YAN...

Steroid Nedir? Steroid Kullanımı ve Yan Etkileri

Steroid kullanmaya merak eden insanların aslında bir amacı olmalı. Steroidin çerez olmadığını bu çağda bile hatırlatma ihtiyacı duyulmasının sebebi insanların şuursuzca steroide meyletmeleridir. Bunun bir sonucu olarak merdiven altı steroid satışları çoğalmış ve insan sağlığını tehdit eder hale gelmiştir. Steroid satın al marketlerinde ulaşabileceğiniz steroid bilgilerini iyi okumalı ve bu konuda kapsamlı araştırma yapmalısınız. Steroidlerin çoğunlukla kullanım amaçlarının sporcular arasındaki rekabet olduğunu unutmayın. Steroid olanı olduğundan fazla göstermek için değildir, aldatmaca hiç değildir. Profesyonel bir sporcu isen doğru kürü ve kullanım miktarını belirle ondan sonra steroid satın al. Steroidlerin normal şartlarda beslenmesine ve sporuna dikkat etmeyen kişilere etki etmesi hayal ürünüdür.

İnsanlar için fiziksel görünüm büyük önem taşır. Steroidler bu yüzden çoğu insana cezbedici gelir. Harika bir vücut fikri fena gözükmüyor değil mi? Fakat işin perde arkası da var. Testosteron hormonu vücuda belirli miktarlarda alınmalı. Vücut kapasitesinden fazla bu hormon vücuda girerse sonuçları gözle görülebilen ve hiç de hoşunuza gitmeyecek görüntüler verebilir. Yalnız zaten spor yapıyor ve beslenmenize dikkat ediyorsanız uzman eşliğinde ayarladığınız steroid kullanımı kas kütlenizi kısa sürede artırmaya ve fiziksel görünümünüzde belli şekilde değişikliğe sebep olur.

1935 yılında testosteronun keşfinden sonra bu hormonun verimliliği arttırmaya çalışılmıştır. İnsanoğlu daha güçlü gözükmek için sürekli bir uğraş halindedir. Neredeyse tüm sporcular müsabakalardan önce steroid kürü yapar. Atletizm, vücut geliştirme ve halter gibi direkt fiziksel özelliklere bağlı sporlarla ilgilenenler doping amaçlı steroid kullanabilmektedirler. Steroid satın al avantaj gibi gözükse de sporcular bile belirlenen ölçünün dışına çıkmamalıdır. Dayanıklılığı artırmanın birinci yolu steroid değildir. Antrenman ve beslenme şekli vücut için öncelikli olandır. Steroidlerin sürekli kullanımı sinir sisteminde tahrip meydana getirebilir. Bu sebeple daha dikkatli olunmalıdır.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.
Powered by