Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
STEROİD YAN ETKİLERİNİN BELİRTİLERİ NELERDİR? Previous item Steroid Nedir? Steroid... Next item ...

STEROİD YAN ETKİLERİNİN BELİRTİLERİ NELERDİR?

Vücut geliştirme ile ilgilenenler, amatör sporcular, profesyonellerin hemen hepsi spor hayatlarının belirli dönemlerinde steroid alırlar. Steroid satış sayfalarından vücut tiplerine uygun steroidleri temin edebilirler. Doktor gözetiminde steroid kullanmak en doğru olandır fakat steroid sipariş verebilecekleri ve aynı zamanda uzmandan destek alabilecekler web siteleri de mevcuttur. Steroid kullanmadan önce sağlık kontrollerinden geçilmelidir. Bu yazımızda steroidlerin yan etkilerinin nasıl kendini gösterdiğinden bahsedeceğiz.

Steroid kullanımına karar verdiyseniz şu terimleri öğrenmelisiniz. Kür yapmak, belirli bir süre içinde steroid almak ya da durdurmak ve tekrarlamak. İstifleme, çeşitli steroidlerin birleşimi ve son olarak piramitleme ise dozu yavaş yavaş azaltmadan önce doz aşımı sınırına kadar yavaşça artırmak demektir. Bunları uygulama aşaması içinde steroid satın al işlemini gerçekleştirdiğiniz siteden yardım alabilirsiniz. Sıra geldi yan etkilerinden bahsetmeye, acemi bir kullanıcıysanız temkinli steroid kullanımı gerçekleştirmelisiniz. Steroid sipariş vermeden öne sağlık kontrollerinden geçmelisiniz. Uzun süreli steroid kullanımı sinir yollarını olumsuz etkileyebilir, ruh sağlığınızı bozabilir.

Steroidlerin bilinen kısa süreli yan etkileri de şu şekildedir, sivilce, sanrılar, ruhsal değişim, paranoya, manik – hipomanik semptomlar, intihar eğilimleri, zayıf yargı ve depresyon. Bunların yanısıra önemli bir yan etkisi de öfke kontrol durumunun sağlanamamasıdır. Steroid sipariş vermeden önce bu yan etkileri göz önünde bulundurmalısınız. Tablet steroidler ve enjeksiyon formunda kullanılan steroidlerin de yan etkileri çeşitlilik gösterebilir. Kas kütlenizi yoğunlaştırmak isterken sağlığınızdan olmayın. Enjeksiyon steroid satın al şeklinde steroid sipariş verenler için daha farklı yan etkiler kendini gösterebilir. HIV ve hepatit gibi tehlikeli hastalıkların taşınması ve iletilmesi enjeksiyon steroidlerde görülen yan etkilerdir.

Steroid sipariş verenlerin cinsiyetleri ve yaş durumuna göre kullanacakları steroidin yan etkisini göstermesi değişebilir. Gençlere özgü bazı yan etkiler de göstermesi olasıdır.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.
Powered by