Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Steroidlerin Vücuttan Atılma Süreleri

Steroid sipariş vererek vücudunuzdaki kas kütlesini artırmaya yardımcı olabilirsiniz.Günümüzde farklı amaçlar doğrultusunda bir çok değişik steroid satış yapılmaktadır. İlk olarak vücut geliştirme alanında kullanmayı tercih eden amatör veya profesyonel sporcular için steroid satış oldukça önemli bir yere sahiptir. Düzenli kullanılan steroidler zaman içerisinde dengeli beslenme ve spor ile desteklendiğinde kas kütlenizi istediğiniz oranda artırmanıza yardımcı olacaktır.

Steroidler bir çok spor dalı ile ilgilenen sporcular için merkez konumundadır.Enerjinin korunması ve uzun süre dayanıklılık sağlama gibi özellikleri vücudunuza kazandırır. Bu sebeple bir çok amatör sporcu steroid kullanımına yönelmiştir.

Steroidleri Vücuttan Atmak Mümkün Mü?

Steroid sipariş verip kullanmaya başladıktan bir süre sonra yarılanma denilen steroidin aktif etkisini göstermesi olayı gerçekleşir. Kişiden kişiye göre değişkenlik gösteren steroidin vücuttan silinme olayı ise, kullanım miktarı, steroid çeşidi, vücut yapısı, harcanan enerji gibi etkenlere bağlı olarak gerçekleşecektir. Steroidler belli bir süre sonra vücuttan atılacaktır.

Farklı spor dalları için farklı amaçlarla steroid ürünü kullanılmaktadır. Kullanılan ürünlerin de çeşitliliği oldukça fazla olduğu için yarılanma ve vücuttan silinme süreleri değişebilir. Steroid satın al ile başlangıç yapmadan önce steroidleri dengeli ve doğru bir biçimde kullanmayı öğrenmeniz gerekir. Kimi steroidler 1 ya da 2 günde vücuttan silinirken kimi 18 ay sürmektedir. Yarılanma süresi de 24 saat ile 18 gün arasında değişen steroidler vardır.

Steroidlerin vücuttan silinme süresi sporcular için önem taşır. Profesyonel olarak spor ile ilgilenen sporcular için yarılanma ve vücuttan silinme süresinin önemli olmasının sebebi ise teste tabii tutulduklarında vücutlarında steroid çıkmasının sorun teşkil etmesidir. Steroid sipariş verip kullanmaya başladıkları süre ile teste tabii tutulacakları süre aralığı hesaplanmalıdır. Doğru hesaplama yapılırsa vücuttan alınan kan örneğinde steroid çıkmayacaktır yani steroid vücuttan tamamen atılmış olacaktır.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.
Powered by