Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tablet Steroid ve Enjeksiyon Steroid Arasındaki Farklar Nelerdir? Previous item Enjeksiyon Steroid... Next item Steroid Kullanırken...

Tablet Steroid ve Enjeksiyon Steroid Arasındaki Farklar Nelerdir?

Steroidleri ne şekilde vücudunuza alacağınıza karar vermek önemlidir. Tablet steroid sipariş verirken vücudunuzda bu steroidin ne şekilde kullanılacağını da öğrenmelisiniz. Kapsül steroidler oral yolla alınır mide sindirim sistemi kapı toplar damarı ve karaciğer yolunu izler. Karaciğerde dönüşüme uğrayan steroidin süreç biçimde vücutta kullanımı hazırdır.Enjeksiyon formunda olan steroid sipariş verirken ise şu bilgiyi bilmek yararlı olacaktır. Enejksiyon steroid vücuda direk enjekte edildiği için kana hemen karışır. Karaciğere uğramadığından ötürü karaciğeri daha az yoracaktır. Yani enjeksiyon steroid kapsül steroide göre karaciğer üzerinde daha az etki bırakır. Bu olumlu bir etkidir çünkü karaciğerin yorulması pek de iyi sonuç vermeyebilir.

Steroid satın al seçeneği ile vereceğiniz steroid sipariş, enejsiyon yahut kapsül formda steroid dahil olsa iki arasındaki çok büyük farklardan söz edilmez. Uluslar arası steroid sipariş sayfaları da her iki formdaki steroidleri satışa sunmaktadır. Steroid iğnesi ya da steroid kapsülü arasında vücutta sinidirlmeleri dışında fark gözlenmemiştir. Steroid tabletlerin yukarıdaki paragrafta karaciğer üzerindeki etkisine değinmiştik. Uzun süreli steroid tablet kullanıcısı iseniz, profesyonel spor ile uğraşıyor, dengeli besleniyorsanız bu tabletlerin karaciğer yorucu etkisini abartmamalısınız. Gerekl kullanım şartlarına uyulduğunda steroid satın al ile tablet steroid alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer steroid kullanımından karaciğerinizin olumsuz etkilendiğini düşünüyorsanız doktora başvurun.

Kullanılan steroid kürü yılda iki kez yapılmak şartı ile, kür başına 5er kutu steroid alınırsa karaciğerde ciddi bir sorun oluşturmayacaktır. Steroidin yan etkilerinin ortaya çıkması bilinçsiz kullanıldığında olasıdır. Enjeksiyon steroid satın al veya tablet steroid satın al bunların ikisi arasında bilinmesi gereken tek fark vücuda geçişleri ile alakalıdır. Enjeksiyon steroidlere ön yargı ile bakılmasının asıl sebebi iğne gibi bir etkenin olmasıdır.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.
Powered by