Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Vücut Geliştirme İle İlgileniyorsanız Neler Yapabilirsiniz? Previous item Steroid Kullanmadan Kas... Next item Steroid Nedir? Steroid...

Vücut Geliştirme İle İlgileniyorsanız Neler Yapabilirsiniz?

Vücut Geliştirme ile yakından ilgileniyorsanız zaten bu maddelerin çoğunu hayatınıza geçiriyorsunuzdur. Vücut geliştirme konusunda tazeyseniz ve bilgilenmek istiyorsanız bu yazımızda aradığınızı bulacaksınız. Anlatacaklarımız steroid sipariş vermeye itecek maddeler değil fakat uyguladığınız antrenman programına göre elbette hangi steroidi kullanmanız gerektiğine konuyla ilgili kişiler yapınıza göre karar verecektir.

  • Öncelikle ısınma ve soğuma hareketleriyle yapacağınız antrenmana hazırlanın bu sizin performansınızı artıracaktır.
  • Aynı programı defalarca kez uygulamak yerinde saymanıza sebep olur. Farklı programlar deneyin tabii seviyenize uygun olanları… Basamak basamak yükseldiğinizi göreceksiniz.
  • Kesinlikle steroid sipariş vermeliyim böyle olmayacak demeyin, önce kendinizi bir deneyin yapabileceklerinizi gözlemleyin. Zirveye aniden çıkmak zararlı olabilir. Steroid basamakları atlayarak zirveye ulaşamanızı sağlar bu da vücut geliştirme de başlangıç için pek sağlıklı değildir.
  • Arkadaşım şu program ile şu kadar günde istediği vücuda ulaştı diyerek bir başkasına ait programı kullanmayın. Antrenman programı kişiye özel olmalıdır. Herkesin zayıf ve güçlü yanları farklıdır.
  • Vücut geliştirirken odak noktanıza göre çalışın. Hedefiniz belli olsun. Böylece size yardımcı olacak bu konuda bilgili kişiler de belli bir sonuca odaklı program uygularlar.
  • Bir anda kendinize yüklenmeyin. Saatlerce antrenman sizi terletmekten ve yormaktan başka bir işe yaramaz. Verimli antrenman saatlerce yapılmış olan değildir. Spor yapan kişi kendini iyi hisseder vücut geliştirme de bakıldığında bir spordur. Kendinizi iyi hissetmediğiniz bir antrenman sonrası fiziksel olarak da gelişmeniz uzun zaman alacaktır.
  • Hem antrenman yapıp hem de steroid sipariş verip steroid kullanmak vücut geliştirenlerin zamana karşı uyguladığı bir yöntemdir. Sağlığınız bu duruma el vermiyorsa riske girmeyin. Steroidler ilaçtır unutmayın.
  • Biraz mola vermek iyi gelecektir. Antrenman programlarınız sene içinde sabit kalmaz yoğunlaşır bu sebeple bir senelik zaman diliminde minimum 6 hafta fiziksel aktivitelerden uzak durmanız gereken süredir.
  • Motivasyonunuza dikkat edin ve sağlığınıza özen gösterin. Vücut geliştirme ile uğraşırken fazla hırs yapıp olması gereken hareketli kural dışı uygulamayın.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

1
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.
Powered by